Czym jest porównywarka cen usług?:

Porównywarka cen usług

      Mając na uwadze potrzeby ówczesnych użytkowników Internetu, powstała innowacyjna porównywarka  cen usług. Mnóstwo użytkowników Internetu poszukuje informacji na temat poszczególnych usług (remontowych, budowlanych, stolarskich, hydraulicznych, stomatologicznych, fryzjerskich, kosmetycznych i innych) i ich cen.  Większość z Nas, chce znać koszty poszczególnych usług przed ich rezerwacją.
      W Internecie znajdują się liczne porównywarki cen produktów (allegro, ceneo i inne), porównywanie cen produktów jest obecnie bardzo skuteczne. Cały czas brakowało jednak skutecznej porównywarki cen usług, wiązało się to z swego rodzaju niszą na rynku.

Hasła związane z cenami usług, są bardzo często poszukiwane, dla przykładu:
cennik usług budowlanych średnio 6600 wyszukiwań w skali miesiąca
Cennik usług remontowych średnio 1000 wyszukiwań w skali miesiąca
Cennik usług hydraulicznych średnio 480 wyszukiwań w skali miesiąca
Dentysta cennik średnio 210 wyszukiwań w skali miesiąca (źródło statystyki Google adwords)

Porównując ceny usług mamy możliwość zaplanowania wydatków i zaoszczędzenia na niektórych pracach/zleceniach.  Obecnie można porównywać ceny produktów, dlaczego by nie porównywać cen usług? Zgadza się, pewnie nie da się przewidzieć dokładnie kosztów całego zlecenia, ale dzięki porównywarce cen usług można zobaczyć tendencje i politykę cenową poszczególnych firm.
Z myślą o użytkownikach Internetu powstała niedawno porównywarka cen usług, dzięki której można porównywać cen usług różnych wykonawców z różnych miejsc w Polsce.
Porównywarka cen
   Firmy mają coraz większą świadomość znaczenia reklamy w Internecie, pragną reklamować się w wielu źródłach, tak, aby zmaksymalizować szanse w dotarciu do klientów docelowych. Mając na uwadze, fakt iż użytkownicy Internetu (potencjalni klienci) szukają cenników poszczególnych usług online, powinni pomyśleć również o reklamie firmy w nowej porównywarce cen usług. Reklama usług na tym portalu (dodanie cennika) jest obecnie bezpłatne. Reklama firmy w Internecie nabiera coraz większego znaczenia, w przyszłości wydatki na reklamę w Internecie prawdopodobnie przewyższą wydatki na reklamę telewizyjną. Dodając ceny usług do porównywarki cen można zaoszczędzić swój własny czas jak i czas potencjalnego klienta. Dodajemy raz ceny swoich usług, dzięki czemu klienci nie muszą do Nas dzwonić tylko mają możliwość porównania wszystkich cenników usług w jednym miejscu, a my (jako wykonawcy) oszczędzamy czas związany z odbieraniem telefonów lub dojazdem do klientów celem wyceny usług. 


Artykuł o:
porównywarka cen usług